پرسش و پاسخ

با کدام باغ و تالارها همکاری دارید؟

تشریفات مجالس شاهان، با زیباترین باغ و تالارهای مختلف همکاری می کند که بستگی به انتخاب و سلیقه شما دارد.

تشریفات شاهان، چه خدماتی ارائه می دهد؟

ارائه خدمات عروسی، نامزدی، مراسم حنابندان، جشن تولد، جشن فارغ التحصیلی و برگزاری مجالس رسمی از قبیل همایش، سمینار وجشن افتتاحیه از جمله خدمات تخصصی تشریفات شاهان می باشد.

تشریفات شما برای شهرستان ها هم سرویس ارائه می دهد؟

بله، در هر نقطه از ایران که باشید، لوازم و کلیه موارد مورد نیاز شما توسط مجریان تشریفات شاهان، هماهنگ و اجرا می شود.

تشریفات شما، چه مواردی را شامل می شود؟

تشریفات ما شامل کلیه خدمات عروسی از جمله پذیرایی مراسم، طراحی دکور و چیدمان، سرو شام، موزیک و نورپردازی، فیلمبرداری و عکس برداری جشن،سفره عقد، چایخانه سنتی، کافی شاپ ، سرو فینگرفود های سرد و گرم، معرفی آرایشگاه عروس و داماد و معرفی باغ و تالار و غیره می باشد.

چند سال سابقه کار دارید؟

تشریفات شاهان، با 7 سال سابقه درخشان، در برگزاری مراسم هایی متفاوت با سبک های گوناگون و در زمینه های مختلف فعالیت داشته است.

رنج قیمت منوهای شما به چه صورت است؟

قیمت منوها بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد، که می توانید با هماهنگی قبلی جهت دیدن نمونه کارهای ما تشریف بیاورید دفتر تا با توجه به بودجه و درخواست شما، قیمت اصلی را مشخص نماییم و در صورت تمایل، برگزاری مراسمتان را به عهده بگیریم.

شما در مراسم ها از چه دیزاین هایی استفاده می کنید؟

تشریفات شاهان، دیزاین های مختلفی را اجرا می کند که شامل گل آرایی، شمع آرایی، ریسه آرایی و … می شود که به سلیقه و نظر مشتریان بستگی دارد. همچنین چیدمان و دکور در هر مراسم نیز به انتخاب محوطه برگزاری مراسم شما وابسته است.

قیمت ورودی باغ ها به چه صورت است؟

قیمت ورودی باغ و تالارها بسیار متفاوت است، بستگی به تعداد میهمانان شما دارد و اینکه چه محدوده ای برای شما مناسب تر است.

گل آرایی شامل کدام بخش های مراسم می شود؟

تشریفات شاهان، با گل آرایی ویژه و متفاوت، جشن شما را با شکوه تر می سازد که شامل گل آرایی بخش های ورودی، جایگاه، میزهای مدعوین و میز شام می گردد.

منوهای شما، شامل تهیه میوه و شیرینی هم می شود؟

بله، منوی خدمات مجالس شاهان، شامل تهیه مرغوب ترین و متنوع ترین میوه های فصل، همچنین سفارش شیرینی و کیک مراسم عروسی از بهترین و مدرن ترین قنادی ها، بر اساس سلیقه مشتریان نیز می باشد.

خواهشمند است سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمائید.